O nás

Poskytujeme služby zaměřené na dotační outsourcing, vzdělávání a zprostředkování servisu školám v programu Erasmus+.

Poskytujeme také poradenství v oblasti personalistiky.

S cílem poskytovat komplexní a kvalitní služby pečujeme o naše klienty od A do Z. Poradíme Vám v oblasti digitalizace a IT služeb, dotací, obchodu, připravíme průzkumy trhu, apod. Hledáme vhodné partnery pro firmy a pomáháme Vám zkvalitňovat firemní procesy uvnitř firmy i vůči Vašemu vnějšímu prostředí.

Náš tým

Ivan Stoklasa

jednatel

Zuzana Mrázová

asistentka jednatele

Tereza Vaňková

project manager

Lucie Orszuliková

project manager

Natalie Pieczka

account manager

Hodnoty, které zastáváme

01

Otevřenost

Štěstí přeje připraveným! A to i v podnikání a vzdělávání. Buďte otevření novým možnostem, které Vám můžeme nabídnout. Pokud chcete uspět ve světě podnikání a dotací, nejděte za svým cílem slepě, jinak totiž můžete minout zajímavé podnikatelské a dotační příležitosti.

02

Profesionalita

Jsme tým profesionálů, kteří se vyznají ve svém oboru. Díky poznávání našich klientů definujeme jejich potřeby a nabízíme kvalitní řešení šité na míru.

03

Důvěryhodnost

Vaše důvěra, kterou v náš tým vkládáte, je pro nás velmi důležitá. Ceníme si, a se smyslem pro kvalitu služeb a úspěch našich klientů pečujeme o každého nového i stávajícího klienta.

04

Týmovost

Dobře fungující pracovní tým je klíčovým faktorem úspěchu každé společnosti. Hlavní roli hraje nejen přístup, ale i týmovost zaměstnanců, tedy schopnost vzájemně se podporovat, pracovat společně a sdílet informace ve prospěch daného cíle.

Partneři

Ukážeme vám ten správný směr.

Máte zájem o nějakou z našich služeb? Kontaktujte nás.

Zadejte vaše údaje a my Vás budeme kontaktovat.