Detail našich služeb

01

Erasmus

Erasmus+ nabízí učícím se, učňům, učitelům a dalším zaměstnancům v oblasti vzdělávání množství příležitostí zlepšit si znalosti, dovednosti a kompetence. Program nabízí poskytovatelům OVP a jiným organizacím možnost spolupracovat s širokou škálou partnerů ze zahraničí a zlepšit svou otevřenost, dynamičnost a atraktivnost.

02

Outsourcing

Jednu z divizí služeb, kterou společnost Agamos, s.r.o. nabízí široké škále klientů, je dotační outsorsing. Dotačnímu poradenství se systematicky věnujeme od roku 2012. U nás naleznete špičkové dotační odborníky s bohatými zkušenostmi a transparentním přístupem založeným na otevřené komunikaci. Naše společnost se zaměřuje na outsorsing tzv. „měkkých“ či „tvrdých“ projektu jak pro soukromou sféru, tak také veřejnou. Mezi naše klienty jsou společnosti, spolky a neziskové organizace, sociální podniky, školy a školské zařízení, úřady či nemocnice a sociální služby.

03

Jobs

Poskytujeme podporu při vstupu na pracovní trh prostřednictvím kariérních rad a nabídek pracovních příležitostí. Získání pracovní zkušenosti v zahraničí není pouze výrazným přínosem pro váš životopis, ale zároveň je to cesta, jak prozkoumat svět a objevit místa, o kterých většina Čechů ani neuvažuje. Pracovní příležitost v zahraničí vám umožní osamostatnit se, naučit se spoléhat na vlastní síly a navázat kontakty s lidmi z různých koutů světa.

04

Travel

Od letištních transferů na ubytování, samotné ubytování až po bezpečné vnitrostátní a mezinárodní cesty šité přímo na míru. Věnujeme zvláštní pozornost potřebám našich zákazníků, neboť právě naši klienti jsou středobodem všeho, co děláme pro usnadnění cestování po celém světě.